Az új tokok a mobilok akkumulátorának teljesítményét hivatottak kipótolni.

Az Apple kínosan ügyel arra, hogy a tartozékokat csak a legjobb anyagokkal és tökéletes formatervezéssel ellátva dobja piacra. Nem is annyira jellemző, hogy az alap kiegészítőkön (headset, kábelek) más típusú termékkel jelentkezzen a gyártó, ezért is lehet furcsa a most megjelent két tok.

A Smart Battery Case egy akkumulátort is tartalmaz, így a mobilra illesztve képes megnövelni annak készenléti idejét. A belseje mikroszálas borítást kapott, amivel a mobil a külső hatásoktól is védve van, a külső borítás pedig finom felületű szilikon. A tok iPhone 6 és 6s modellekhez rendelhető, a színek tekintetében (szénszürke és fehér) azonban nem bizonyultak nagyon kreatívnak a tervezők.

A tok, illetve az abban található akku a Lightning csatlakozóval teremt kapcsolatot a mobillal. Ennek eredményeképpen kialakul egy furcsa dudor a telefon hátlapján, amivel azonban megnövelhető a beszélgetési idő. Az Apple nem tette meg azt a szívességet, hogy közli az energiaforrás pontos kapacitását, így csak azt lehet tudni, hogy az iPhone saját, illetve a Smart Battery Case akkumulátora együttesen 25 órás beszélgetési időt biztosít.

Az iPhone 6 1810, illetve a 6s modell 1715 mAh-s akkumulátora a gyártói adatok szerint 14 órás beszélgetési időt tud, így az akku pakk segítségével valamivel több mint 10 órával toldható meg ez az intervallum. Emellett az LTE hálózaton való böngészés 18 órára, a videó lejátszás pedig 20 órára módosul. A beszállítók által gyártott kiegészítőkhöz képest plusz, hogy a Smart Battery Case kapacitása az iOS értesítései felületén ellenőrizhető.

A tartozék 35 990 forintos áron máris elérhető az Apple hazai webshopjában.

Konzumer tech

TeslaMate-fiókok szivárogtatnak érzékeny információkat a Teslákról

Ez most kivételesen nem amiatt van, mert Elon Muskot nagyon leköti az X felemeléséért és a Mars meghódításáért vívott küzdelme.
 
A világ a "cloud first" stratégiát követi. Nem kérdés, hogy a IT-biztonságnak is azzal kell tartania a tempót, de nem felejtheti, hogy honnan startolt.

a melléklet támogatója a Clico Hungary

Hirdetés

Jön a Clico formabontó cloud meetupja, ahol eloszlatják a viharfelhőket

Merre mennek a bitek a felhőben, ledobja-e szemellenzőjét az IT-biztonságért felelős kolléga, ha felhőt lát, lesz-e két év múlva fejlesztés cloud nélkül? A Clico novemberben fesztelen szakmázásra hívja a szoftverfejlesztőket a müncheni sörkertek vibrálását idéző KEG sörművházba.

Minden vállalatnak számolnia kell az életciklusuk végéhez érő technológiák licencelési keresztkockázataival. Rogányi Dániel és Vincze-Berecz Tibor (IPR-Insights) írása.

Miért ne becsüljük le a kisbetűs jelszavakat? 1. rész

Miért ne becsüljük le a kisbetűs jelszavakat? 2. rész

Miért ne becsüljük le a kisbetűs jelszavakat? 3. rész

A felmérésekből egyre inkább kiderül, hogy az alkalmazottak megtartása vagy távozása sokszor azon múlik, amit a szervezetük nem csinál, nem pedig azon, amiben egymásra licitál a többi munkáltatóval.

Ezért fontos számszerűsíteni a biztonsági kockázatokat

Ön sem informatikus, de munkája során az információtechnológia is gyakran befolyásolja döntéseit? Ön is informatikus, de pénzügyi és gazdasági szempontból kell igazolnia a projektek hasznosságát? Mi közérthető módon, üzleti szemmel dolgozzuk fel az infokommunikációs híreket, trendeket, megoldásokat. A Bitport tizennegyedik éve közvetít sikeresen az informatikai piac és a technológiát hasznosító döntéshozók között.
© 2010-2023 Bitport.hu Média Kft. Minden jog fenntartva.