A társaság február elsejével az egységes Telekom márkanév alatt szolgálja ki a közép- és nagyvállalatokat is. Ezzel párhuzamosan nevet vált a T-Systems Magyarország Zrt.

A megváltozott piaci igényekre való természetes reakcióként utal azokra a ma bejelentett változtatásokra a Magyar Telekom, amelyek a nagyobb üzleti partnerek számára teremtenek új felállást. Eszerint Magyarország legjelentősebb távközlési szolgáltatója február 1-től egy kézből nyújt új, IT és telekommunikációs szolgáltatásokat közép- és nagyvállalati ügyfelei számára.

Mindez két alapvető változást jelent a cégcsoportnál. Az egyik, hogy a fenti üzleti partnereket idén februártól egységesen Telekom márkanév alatt szolgálják majd ki. A másik pedig, hogy a jellemzően nagyvállalati ügyfélkörre fókuszáló T-Systems Magyarország névváltáson esik át, és a jövő hónaptól Telekom Rendszerintegráció Zrt.-ként folytatja működését.

Ahogy a témában kiadott sajtóközlemény fogalmaz: a változást követően a Magyar Telekom közép- és nagyvállalati ügyfelei egységesen Telekom márkanév alatt vehetik igénybe a telekommunikációs és az IT szolgáltatásokat, havidíjas formában, egy kézből, egy szolgáltatótól. A hazai vállalatok egyedi rendszerintegrációs igényeit a megszokott formában, külön cégben támogatja a Telekom csoport.

A Telekom Rendszerintegráció Zrt. vezetője és a Magyar Telekom vállalati szolgáltatásokért felelős vezérigazgató-helyettese továbbra is Gonda Gábor.

Két ajánlattal indítanak

Az átnevezés, átszervezés apropóján a vállalat két új, kifejezetten közép- és nagyvállalatoknak szóló komplex csomaggal igyekszik magához édesgetni az ügyfeleket. A februártól havidíjas formában elérhető ajánlatok telekommunikációs és IT szolgáltatásokat is tartalmaznak. Például egy megrendeléssel lehet bérelt vonali internetet, Anti-DDoS szolgáltatást, vagy éppen felhő alapú vállalati telefonrendszert igényelni.

Piaci hírek

A testkamerák felvételei alapján készítene rendőrségi jelentéseket az MI

Pontosabban a Draft One nevű MI-alkalmazás fejlesztője, aki szerint jó ötlet rábízni az ilyesmit a totál megbízhatatlan mesterséges intelligenciára.
 
Hirdetés

Adathelyreállítás pillanatok alatt

A vírus- és végpontvédelmet hatékonyan kiegészítő Zerto, a Hewlett Packard Enterprise Company platformfüggetlen, könnyen használható adatmentési és katasztrófaelhárítási megoldása.

A válasz egyszerű: arról függ, hogy hol, hogyan és milyen szabályozásoknak és üzleti elvárásoknak megfelelően tároljuk az információt. A lényeg azonban a részletekben rejlik.

a melléklet támogatója az EURO ONE Számítástechnikai Zrt.

CIO KUTATÁS

TECHNOLÓGIÁK ÉS/VAGY KOMPETENCIÁK?

Az Ön véleményére is számítunk a Corvinus Egyetem Adatelemzés és Informatika Intézetével közös kutatásunkban »

Kérjük, segítse munkánkat egy 10-15 perces kérdőív megválaszolásával!

LÁSSUNK NEKI!

Amióta a VMware a Broadcom tulajdonába került, sebesen követik egymást a szoftvercégnél a stratégiai jelentőségű változások. Mi vár az ügyfelekre? Vincze-Berecz Tibor szoftverlicenc-szakértő (IPR-Insights) írása.

Nyílt forráskód: valóban ingyenes, de használatának szigorú szabályai vannak

Különösen az early adopter vállalatoknak lehet hasznos. De különbözik ez bármiben az amúgy is megkerülhetetlen tervezéstől és pilottól?

Sok hazai cégnek kell szorosra zárni a kiberkaput

Ön sem informatikus, de munkája során az információtechnológia is gyakran befolyásolja döntéseit? Ön is informatikus, de pénzügyi és gazdasági szempontból kell igazolnia a projektek hasznosságát? Mi közérthető módon, üzleti szemmel dolgozzuk fel az infokommunikációs híreket, trendeket, megoldásokat. A Bitport tizennegyedik éve közvetít sikeresen az informatikai piac és a technológiát hasznosító döntéshozók között.
© 2010-2024 Bitport.hu Média Kft. Minden jog fenntartva.