Magnus Ternsjö utódját cégen belül találták meg. Robert Redeleanu Bukarestből irányítja a magyar leányvállalatot.

Szeptember elsejétől Robert Redeleanu tölti be a UPC Magyarország Kft. vezérigazgatói pozícióját. A tavaly novemberben kinevezett Magnus Ternsjö utódja jelenleg a UPC Románia vezérigazgatója. Ezt a pozíciót továbbra is megtartja, és Bukarestből irányítja a UPC működését a két országban. Magnus Ternsjö távozik a Liberty Global cégcsoporttól, ahol 15 éven át dolgozott.

A magyar operáció élén más változás is történt: Carra Anitát, a UPC Magyarország jelenlegi marketing és tartalomfejlesztési igazgatóját vezérigazgató-helyettessé nevezték ki. Magnus Ternsjö az október 1-ig marad a vállalatnál, hogy a menedzsmentet segítse a feladatok átvételében.

Robert Redeleanu (a fenti képen jobbra) 2013-ban csatlakozott a UPC Romániához. A román szakember korábban mintegy 15 évet töltött román és külföldi FMCG cégeknél vezető marketing, menedzsment és értékesítési pozíciókban. Diplomáját a Román Közgazdasági Akadémián szerezte, majd marketingszakemberként dolgozott az Unilever dél- és közép-európai régiójában. marketingszakemberként kezdte karrierjét, majd a telekommunikációs szektorban tett rövid kitérő (Telemobil/Zapp) 2006-ban visszatért az Unileverhez, ahol az dél- és közép-európai, valamint az Oroszországot, Ukrajnát és Belorussziát felölelő régió marketingigazgatója lett. 2009-ben Románia egyik legnagyobb élelmiszeripari cégéhez, a Scandiához igazolt, melyet három évig irányított ügyvezető igazgatóként.

A helyettesének kinevezett Carra Anita (a fenti képen balra) szintén unileveres múltú szakember. Egyetemi tanulmányai Hollandiában és az Egyesült Királyságban végezte, majd az Unilevernél helyezkedett el, ahol 2015-ig, a UPC Magyarországhoz történt igazolásáig dolgozott különböző pozíciókban. 2012-től 2015-ig az Unilever tisztítószer és kozmetikai üzletágának közép-kelet-európai régióért felelő marketingigazgatója volt.

Közösség & HR

Mit kezdjünk a gyilkos robotokkal?

Kétnapos nemzetközi konferencián próbálták a szomszédos Bécsben kitalálni, miként lehetne nemzetközi szinten kezelni a mesterséges intelligencia fejlődésével egyre potensebbé váló autonóm fegyverrendszereket.
 
Hirdetés

Biztonságos M2M kommunikáció nagyvállalti környezetben a Balasystól

A megnövekedett támadások miatt az API-k biztonsága erősen szabályozott és folyamatosan auditált terület, amelynek védelme a gépi kommunikáció (M2M) biztonságossá tételén múlik.

A válasz egyszerű: arról függ, hogy hol, hogyan és milyen szabályozásoknak és üzleti elvárásoknak megfelelően tároljuk az információt. A lényeg azonban a részletekben rejlik.

a melléklet támogatója az EURO ONE Számítástechnikai Zrt.

CIO KUTATÁS

TECHNOLÓGIÁK ÉS/VAGY KOMPETENCIÁK?

Az Ön véleményére is számítunk a Corvinus Egyetem Adatelemzés és Informatika Intézetével közös kutatásunkban »

Kérjük, segítse munkánkat egy 10-15 perces kérdőív megválaszolásával!

LÁSSUNK NEKI!

Amióta a VMware a Broadcom tulajdonába került, sebesen követik egymást a szoftvercégnél a stratégiai jelentőségű változások. Mi vár az ügyfelekre? Vincze-Berecz Tibor szoftverlicenc-szakértő (IPR-Insights) írása.

Nyílt forráskód: valóban ingyenes, de használatának szigorú szabályai vannak

Különösen az early adopter vállalatoknak lehet hasznos. De különbözik ez bármiben az amúgy is megkerülhetetlen tervezéstől és pilottól?

Sok hazai cégnek kell szorosra zárni a kiberkaput

Ön sem informatikus, de munkája során az információtechnológia is gyakran befolyásolja döntéseit? Ön is informatikus, de pénzügyi és gazdasági szempontból kell igazolnia a projektek hasznosságát? Mi közérthető módon, üzleti szemmel dolgozzuk fel az infokommunikációs híreket, trendeket, megoldásokat. A Bitport tizennegyedik éve közvetít sikeresen az informatikai piac és a technológiát hasznosító döntéshozók között.
© 2010-2024 Bitport.hu Média Kft. Minden jog fenntartva.