Április közepétől itthon is kapható az Android 3.0-ás operációs rendszerrel ellátott Samsung Galaxy Tab 10.1 táblagép a Vodafone kínálatában. Szintén itt kapható elsőként a Google hivatalos fejlesztői készüléke, a Nexus S okostelefon.
Android-özön a Vodafone-nál
Április közepétől kapható Magyarországon az Android 3.0-ás operációs rendszerrel ellátott Samsung Galaxy Tab 10.1 táblagép a Vodafone-nál. Szintén itt kapható elsőként a Google hivatalos fejlesztői készüléke, a Nexus-S okostelefon.
A napokban indult az online hírlevél-regisztráció az Android 3.0 (Honeycomb) operációs rendszerrel ellátott Samsung Galaxy Tab 10.1-re, amely április közepétől lesz kapható a Vodafone-nál. Az iPad 2 sikere nyomán újratervezett táblagép a korábbi verzió 7 hüvelykes kijelzője helyett r 10,1 hüvelykes képernyővel kerül boltokba A táblagép kompatibilis a HSPA+ hálózatokkal, így Budapest belvárosában a Vodafone hálózatán a szolgáltató közleménye szerint akár a 21 Mbps maximális letöltési sebesség is megközelíthető.
A készüléket kétféle tarifacsomaggal lehet megvásárolni adatforgalomtól függően. A Samsung Galaxy Tab 10.1 áprilisban Tablet Maxi Comfort csomagban már 29 900 forintért lesz elvihető, amihez 12 900 forintos havidíj párosul 4 GB-os adatforgalommal. Azoknak, akik nem neteznek ennyit, a 2GB-os Tablet Maxi Easy tarifa is elegendő lehet, ez esetben a készülék ára 49 900, havidíja pedig 9 900 forint.
További részletek: www.vodafone.hu/tablet
A februári bejelentésnek megfelelően a Google hivatalos fejlesztői készüléke, a Nexus-S is elérhető márciustól a Vodafone kínálatában. A Nexus-S a világ első olyan okostelefonja, melyet Android 2.3 operációs rendszerrel szereltek fel. A Nexus-S Vodafone Surf díjcsomaggal 4000, míg Vodafone 200 Smart díjcsomaggal 6 000 Ft-os havidíjjal vásárolható meg a mobilszolgáltatótól. Utóbbi tarifacsomag 1GB adatforgalmat, 200 lebeszélhető belföldi percet és 50 díjmentes belföldi sms-t tartalmaz.
A napokban indult az online regisztráció az Android 3.0 (Honeycomb) operációs rendszerrel ellátott Samsung Galaxy Tab 10.1-re, amely április közepétől lesz kapható a Vodafone-nál. Az iPad 2 sikere nyomán újratervezett táblagép a korábbi verzió 7 hüvelykes kijelzője helyett 10,1 hüvelykes képernyővel kerül boltokba. A táblagép kompatibilis a HSPA+ hálózatokkal, így Budapest belvárosában a Vodafone hálózatán a szolgáltató közleménye szerint akár a 21 Mbps maximális letöltési sebesség is megközelíthető.


A készüléket kétféle tarifacsomaggal lehet megvásárolni adatforgalomtól függően. A Samsung Galaxy Tab 10.1 áprilisban Tablet Maxi Comfort csomagban 29 900 forintért lesz elvihető, amihez 12 900 forintos havidíj párosul 4 GB-os adatforgalommal. Azoknak, akik nem neteznek ennyit, a 2GB-os Tablet Maxi Easy tarifa is elegendő lehet, ez esetben a készülék ára 49 900, havidíja pedig 9 900 forint. 

Mézeskalácsos telefon  A februári bejelentésnek megfelelően a Google hivatalos fejlesztői készüléke, a Nexus S is elérhető márciustól a Vodafone kínálatában. A Nexus S a világ első olyan okostelefonja, melyet Android 2.3 (Gingerbread) operációs rendszerrel szereltek fel. A Nexus-S Vodafone Surf díjcsomaggal 4 ezer, míg Vodafone 200 Smart díjcsomaggal 6 ezer forintos havidíjjal vásárolható meg a mobilszolgáltatótól. Utóbbi tarifacsomag 1GB adatforgalmat, 200 lebeszélhető belföldi percet és 50 díjmentes belföldi sms-t tartalmaz.

iPad 2-gyilkos lett az új Galaxy Tab?
Samsung: hoppá, túl jó lett az iPad 2

Nem tudjuk és nem is nagyon akarjuk használni az AI PC-t

Mindez egy Intel által rendelt nemzetközi kutatás eredményeiből olvasható ki. Az eladásban érdekelt csipgyártó összefoglalója azért igyekezett a potenciális pozitívumokra koncentrálni.
 
Ezt már akkor sokan állították, amikor a Watson vagy a DeepMind még legfeljebb érdekes játék volt, mert jó volt kvízben, sakkban vagy góban.
Amióta a VMware a Broadcom tulajdonába került, sebesen követik egymást a szoftvercégnél a stratégiai jelentőségű változások. Mi vár az ügyfelekre? Vincze-Berecz Tibor szoftverlicenc-szakértő (IPR-Insights) írása.

Nyílt forráskód: valóban ingyenes, de használatának szigorú szabályai vannak

Különösen az early adopter vállalatoknak lehet hasznos. De különbözik ez bármiben az amúgy is megkerülhetetlen tervezéstől és pilottól?

Sok hazai cégnek kell szorosra zárni a kiberkaput

Ön sem informatikus, de munkája során az információtechnológia is gyakran befolyásolja döntéseit? Ön is informatikus, de pénzügyi és gazdasági szempontból kell igazolnia a projektek hasznosságát? Mi közérthető módon, üzleti szemmel dolgozzuk fel az infokommunikációs híreket, trendeket, megoldásokat. A Bitport tizennegyedik éve közvetít sikeresen az informatikai piac és a technológiát hasznosító döntéshozók között.
© 2010-2024 Bitport.hu Média Kft. Minden jog fenntartva.