Február 15-től újítja meg termékkínálatát a Telenor: androidos okostelefonok mellett netbookot és tabletet is találhatunk a friss listában. Itt lesz például elsőként LG Optimus 2X, és jön a HTC Desire HD is.
A sajtóközlemény szerint "az egyszerűbb kommunikáció és a mobilabb életstílus kiteljesítése jegyében" született a legújabb termékmix a Telenornál. Az elmúlt időszakban többen kritizálták a szolgáltató okostelefonos lemaradását, a mostani kínálat mindenképpen rágyúr erre a piacra. iPhone 4 viszont továbbra sincs.

Netezz te is mobilon A közlemény a Boston Consulting Group kutatására hivatkozva kiemeli, hogy 2020-ra Magyarországon mintegy 5,7 millió előfizető, azaz a háztartások 91 és a cégek 96 százaléka rendelkezik majd internet-hozzáféréssel, és ezek 54 százaléka vezeték nélküli technológia lesz.

"Az okostelefonon, laptopon és netbookon internetezők száma tehát dinamikusan növekszik, a Telenor célja pedig, hogy jelenlegi és új ügyfelei szintén részesei lehessenek ennek a trendnek" - fogalmaz a közlemény. A Telenor a több helyen kihangsúlyozott trendeknek megfelelően február 15-től kedvező netbookos és táblagépes ajánlattal, kéthetente pedig újabb androidos okostelefonokkal jelentkezik.

Telefon, tábla, mininotesz Netbookfronton a Samsung N145 modelljét emelik ki, amely Flexi Plus vagy Internet Prémium mobilnet-csomaggal, részletfizetéssel is elérhető lesz. Tabletekkel kapcsolatos újdonság, hogy mostantól kedvező részletfizetési lehetőséggel is megvásárolható lesz a Samsung Galaxy Tab.

Az okostelefon-paletta több friss modellel bővül: lesz HTC Desire HD, Samsung Galaxy Ace, a kéthetes akciós periódusokban pedig a Samsung Galaxy S, LG Optimus One és ZTE Blade készülékekre találnak ki speciális akciókat. Ezen kívül a Telenor lesz az első hazai szolgáltató, amely elérhetővé teszi a brutális teljesítményű, kétmagos processzorra épülő LG Optimus 2X-et. A pontosabb készülék- és árlista február 15-től kereshető a Telenor honlapján.

MI-vezérelt embermosógép készül Japánban

A pilótafülkére emlékeztető szerkezet gyors mosó-szárító programot és teljes felfrissülést ígér a felhasználóknak.
 
Ezt már akkor sokan állították, amikor a Watson vagy a DeepMind még legfeljebb érdekes játék volt, mert jó volt kvízben, sakkban vagy góban.
Amióta a VMware a Broadcom tulajdonába került, sebesen követik egymást a szoftvercégnél a stratégiai jelentőségű változások. Mi vár az ügyfelekre? Vincze-Berecz Tibor szoftverlicenc-szakértő (IPR-Insights) írása.

Nyílt forráskód: valóban ingyenes, de használatának szigorú szabályai vannak

Különösen az early adopter vállalatoknak lehet hasznos. De különbözik ez bármiben az amúgy is megkerülhetetlen tervezéstől és pilottól?

Sok hazai cégnek kell szorosra zárni a kiberkaput

Ön sem informatikus, de munkája során az információtechnológia is gyakran befolyásolja döntéseit? Ön is informatikus, de pénzügyi és gazdasági szempontból kell igazolnia a projektek hasznosságát? Mi közérthető módon, üzleti szemmel dolgozzuk fel az infokommunikációs híreket, trendeket, megoldásokat. A Bitport tizennegyedik éve közvetít sikeresen az informatikai piac és a technológiát hasznosító döntéshozók között.
© 2010-2024 Bitport.hu Média Kft. Minden jog fenntartva.