A Microsoft webes levelezője mostantól képes külső fiókokra érkező leveleket is kezelni, akár a Gmail vagy Yahoo is menedzselhető a Hotmailen belülről.
A Microsoftnál jó ideig mostohagyereknek számított a Hotmail szolgáltatás: a webes levelező megoldás évekig szinte változtatás nélkül működött a hatalmas globális felhasználóbázis ellenére. Idén aztán erőteljes ráncfelvarrás kezdődött a Hotmail rendszerében, mostantól pedig a versenytársak kaphatnak egy óvatos fricskát.

Még forróbb a posta A Microsoft friss bejelentése szerint a Hotmail fiókok is képessé váltak arra, amit például a Google levelezőjében már egy ideje használhattunk: teljes körűen kezelhetjük más e-mail fiókunkat a Hotmailen belülről, például akár a másik fiók "nevében" is küldhetünk leveleket.

A Gmailhez hasonlóan itt is egy hitelesítési folyamaton kell átesnünk, így ha bármilyen külső e-mail címet szeretnénk a Hotmailes fiókunkhoz társítani választható feladóként, egy igazoló levél kiküldésével és az ebben található hivatkozás lekattintásával kell bizonyítanunk, hogy "közünk van" a címhez.


A redmondi vállalat szeretné, ha ezzel azok a felhasználók is erősebben kötődnének a Hotmailhez, akik eddig csupán levelezésük egy részének kezelésére használták a szolgáltatást. A 350 milliós felhasználóbázis egy jelentős része ilyen a különböző belső felmérések szerint: egyesek csupán munkahelyi levelezésüket bonyolítják Hotmailen, szabadidős e-mailes tevékenységeiket más szolgáltatónál intézik, de vannak olyanok is, akik saját domainnel és ehhez tartozó e-mail címmel rendelkeznek, és bár szívesen használták volna ezzel együtt a Hotmail kezelőfelületét, erre eddig nem volt lehetőség.

A Tesla bármelyik másik márkánál több halálos balesetben érintett

Az elmúlt években gyártott járműveket vizsgálva kiderült, hogy az amerikai utakon a Teslák az átlagosnál kétszer gyakrabban szerepelnek végzetes ütközésekben a megtett mérföldek arányában.
 
Ezt már akkor sokan állították, amikor a Watson vagy a DeepMind még legfeljebb érdekes játék volt, mert jó volt kvízben, sakkban vagy góban.
Amióta a VMware a Broadcom tulajdonába került, sebesen követik egymást a szoftvercégnél a stratégiai jelentőségű változások. Mi vár az ügyfelekre? Vincze-Berecz Tibor szoftverlicenc-szakértő (IPR-Insights) írása.

Nyílt forráskód: valóban ingyenes, de használatának szigorú szabályai vannak

Különösen az early adopter vállalatoknak lehet hasznos. De különbözik ez bármiben az amúgy is megkerülhetetlen tervezéstől és pilottól?

Sok hazai cégnek kell szorosra zárni a kiberkaput

Ön sem informatikus, de munkája során az információtechnológia is gyakran befolyásolja döntéseit? Ön is informatikus, de pénzügyi és gazdasági szempontból kell igazolnia a projektek hasznosságát? Mi közérthető módon, üzleti szemmel dolgozzuk fel az infokommunikációs híreket, trendeket, megoldásokat. A Bitport tizennegyedik éve közvetít sikeresen az informatikai piac és a technológiát hasznosító döntéshozók között.
© 2010-2024 Bitport.hu Média Kft. Minden jog fenntartva.