Az IDG Hungary 100 százalékos magyar tulajdonban lévő cégként, Project/029 néven születik újjá.
Amerikai anyavállalta megvált a 100 százalékos tulajdonában lévő magyar  leányától. A nyomtatott informatikai lappiacon két, havonta megjelenő magazinnal (PC World, GameStar) és egy hetilappal (Computerworld) jelen lévő, illetve a GameStar Online-on kívüli online márkáit (PC World, Macworld, Computerworld, Biztonságportál, Nonstopüzlet, Nonstopmobil, Electrose és CIO) nemrégiben közös brand alatt (TECHcorner) egyesítő új kiadó 2012. november 29-étől az IDG Hungary jogutódjaként folytatja munkáját. Az új cég vezetése biztosítani kívánja a partnerekkel és az olvasókkal fenntartott kapcsolatok zökkenőmentességét – állítja a váltást hírül adó közlemény.

A 100 százalékos magyar tulajdonú új cég, a Project/029 ügyvezető igazgatója Virágh Márton, aki nemrégiben távozott az IDG Hungarytól, ahol a GameStar magazin főszerkesztőjeként, majd a kiadó konzumer lapjainak lapigazgatójaként tevékenykedett.

Az átalakítás és megújítás részletei a teljes átvétel végeztéig bizalmasak, de az új vezetés bízik benne, hogy a vállalat utóbbi években kialakított öt fő pillére, az online, a print, a videó, a rendezvény és az új média bevételei egyaránt fejleszthetők, még a jelen gazdasági helyzetben is.

A kiadóban az elmúlt félév során komoly személyi változások történtek mind a szerkesztőségben, mind a kereskedelmi területen.

A Google már körbefutja a nyomtatott médiát
Nálunk is tovább nyomul a norvég hirdetési szolgáltató

A törvényhozóknak sem tetszik, hogy már a gondolatokból is árucikket faragnak

Nem újdonság, hogy folyamatosan gyűjtik és értékesítik az emberek személyes adatait azok a cégek, amelyeknek az alkalmazásait használják, de még ebben is szintlépést jelenthet, amit a neurotechnológiai vállalatok művelnek.
 
Hirdetés

Digitalizáció a mindennapokban: hogyan lesz a stratégiai célból napi működés?

A digitális transzformáció sok vállalatnál már nem cél, hanem elvárás – mégis gyakran megreked a tervezőasztalon. A vezetői szinten megfogalmazott ambiciózus tervek nehezen fordulnak át napi működéssé, ha hiányzik a technológiai rugalmasság vagy a belső kohézió.

Azok a vállalatok, amelyek gyorsabban, intelligensebben és empatikusabban tudnak reagálni ügyfeleik kérdéseire, összességében értékesebb, hosszabb távú kapcsolatokat építhetnek ki.

a melléklet támogatója a One Solutions

CIO KUTATÁS

AZ IRÁNYÍTÁS VISSZASZERZÉSE

Valóban egyre nagyobb lehet az IT és az IT-vezető súlya a vállalatokon belül? A nemzetközi mérések szerint igen, de mi a helyzet Magyarországon?

Segítsen megtalálni a választ! Töltse ki a Budapesti Corvinus Egyetem és a Bitport anonim kutatását, és kérje meg erre üzleti oldalon dolgozó vezetőtársait is!

Az eredményeket május 8-9-én ismertetjük a 16. CIO Hungary konferencián.

LÁSSUNK NEKI!

Amióta a VMware a Broadcom tulajdonába került, sebesen követik egymást a szoftvercégnél a stratégiai jelentőségű változások. Mi vár az ügyfelekre? Vincze-Berecz Tibor szoftverlicenc-szakértő (IPR-Insights) írása.

Nyílt forráskód: valóban ingyenes, de használatának szigorú szabályai vannak

Különösen az early adopter vállalatoknak lehet hasznos. De különbözik ez bármiben az amúgy is megkerülhetetlen tervezéstől és pilottól?

Sok hazai cégnek kell szorosra zárni a kiberkaput

Ön sem informatikus, de munkája során az információtechnológia is gyakran befolyásolja döntéseit? Ön is informatikus, de pénzügyi és gazdasági szempontból kell igazolnia a projektek hasznosságát? Mi közérthető módon, üzleti szemmel dolgozzuk fel az infokommunikációs híreket, trendeket, megoldásokat. A Bitport tizennegyedik éve közvetít sikeresen az informatikai piac és a technológiát hasznosító döntéshozók között.
© 2025 Bitport.hu Média Kft. Minden jog fenntartva.