Az IFA teljes erővel ontja az újdonságokat, csak úgy potyognak a megfizethető csúcsmobilok, a hajlított kijelzők, az okosórák. Nagy tehát a zaj, de mi akkor sem szeretnénk szótlanul elmenni egy olyan termék mellett, ami az összes fenti mobilt képes kiszolgálni.
Köszönjük, ez kellett!
A Logitech a vezeték nélküli K480-as billentyűzet képében ugyanis megalkotta azt a kiegészítőt, ami eddig senkinek sem jutott eszébe, pedig... Az ötlet végtelenül egyszerű, de nagyszerű: a K480-nal egyszerre három mobil eszköz is párosítható, legyen az asztali számítógép, notebook, táblagép, vagy bármi olyan eszköz, ami Bluetooth-szal képes kapcsolódni perifériákhoz.
És az igazi poén még csak nem is ez, hanem a klaviatúra bal felső sarkában elhelyezett Easy-Switch gomb, aminek elforgatásával használat közben válthatunk egyik eszközről a másikra. Sőt, a fejlesztők arra is gondoltak, hogy a felső részen egy vájatot alakítsanak ki, amibe a mobil, vagy tablet letámasztható, így egyben a tartó kérdése is megoldott.
Független rendszertől, platformtól
A másik elismerés azért jár a Logitechnek, mert a K480 platform független, azaz bármilyen operációs rendszerrel (Windows, OSX, Android, Windows Phone, iOS) használható, és még az adott rendszerhez illő parancsok is felkerültek a billentyűkre.
A két színben elérhető, teljes, hivatalos nevén Logitech Bluetooth Multi-Device Keyboard K480 várhatóan szeptember elejétől lesz elérhető Amerikában és Európában, ajánlott kiskereskedelmi ára pedig 50 euró lesz.
Exkluzív szakmai nap a felhők fölött: KYOCERA Roadshow a MOL Toronyban
A jövő irodája már nem a jövő – hanem a jelen. A digitális transzformáció új korszakába lépünk, és ebben a KYOCERA nemcsak követi, hanem formálja is az irányt. Most itt a lehetőség, hogy első kézből ismerje meg a legújabb hardveres és szoftveres fejlesztéseket, amelyekkel a KYOCERA új szintre emeli a dokumentumkezelést és az üzleti hatékonyságot.
CIO KUTATÁS
AZ IRÁNYÍTÁS VISSZASZERZÉSE
Valóban egyre nagyobb lehet az IT és az IT-vezető súlya a vállalatokon belül? A nemzetközi mérések szerint igen, de mi a helyzet Magyarországon?
Segítsen megtalálni a választ! Töltse ki a Budapesti Corvinus Egyetem és a Bitport anonim kutatását, és kérje meg erre üzleti oldalon dolgozó vezetőtársait is!
Az eredményeket május 8-9-én ismertetjük a 16. CIO Hungary konferencián.
Nyílt forráskód: valóban ingyenes, de használatának szigorú szabályai vannak