A Kulcs-Soft és a Libra Szoftver együttműködési megállapodást írt alá egymás termékeinek viszontértékesítésére és a két cég marketingtevékenységének összehangolására.

A Kulcs-Soft elnök-vezérigazgatója, Kulcsár Tibor szerint annak ellenére, hogy a két vállalat hasonló szoftvereket fejleszt, az elmúlt húsz évben során sosem került egymással valós versenyhelyzetbe, mert termékeik és célcsoportjuk között nincs átfedés. Amíg a Kulcs-Soft a dobozos szoftverek piacát hódította meg, addig a Libra a komplex, integrált rendszerek területére fókuszált. A két cég ennek megfelelően a teljes hazai piacot le akarja fedni értékesítési és marketingtevékenységének összehangolásával, az egyéni vállalkozóktól a több ezer fős nagyvállalatokig.

Faur Kálmán, a Libra elnök-vezérigazgatója elmondta: vállalata egy dobozos megoldást sehogy sem tudna beilleszteni az üzleti modelljébe, főleg úgy, hogy a Libra ügyfélköre egyre inkább a személyre szabott megoldásokat igényli. Akinek a Libra túl nagy és bonyolult, azoknak a jövőben a Kulcs-programokat ajánlják majd, akik pedig az utóbbiak közül kinövik a dobozos termékeket, és komplex, integrált rendszert keresnek, azoknak a Kulcs-Soft ajánlja a Librát.

Az együttműködés az ügyfelek egyszerűsített programváltására is kitér, ennek értelmében a két cég maximálisan együttműködik az ügyféladatok egyik rendszerből a másikba történő átemelésében, így a rugalmas és zökkenőmentes ügyvitelirendszer-váltásban.
 

A tanpályán már bemutatták, hogyan szabadulhat el egy saját magát sokszorozó MI

Egy nemrég közölt kutatás szerint a fejlett mesterségesintelligencia-rendszerek képesek önállóan átmásolni magukat más hálózatok számítógépeire, bár több mint valószínű, hogy a tesztekhez képest a valóságos környezetek egyelőre túl nehéz terepet jelentenének számukra.
 
Hirdetés

Költségcsökkenésből finanszírozott modernizáció

A cloud-native alkalmazások megkövetelik az adatközpontok modernizációját, amihez a SUSE többek között a virtualizációs költségek csökkentésével szabadítana fel jelentős forrásokat.

Felhőalapú automatizációs modellek konkrét vállalati felhasználásban - hat folyamat, ahol már bizonyított az AIaaS és az RPAaaS.

a melléklet támogatója a ONE Solutions

CIO kutatás

Merre tart a vállalati IT és annak irányítója?

Hiánypótló nagykép a hazai nagyvállalati informatikáról és az IT-vezetőkről: skillek, felelősségek, feladatkörök a múltban, a jelenben és a jövőben.

Töltse ki Ön is, hogy tisztábban lássa, hogyan építse vállalata IT-ját és saját karrierjét!

Az eredményeket május 8-án ismertetjük a 17. CIO Hungary konferencián.

LÁSSUNK NEKI!

Egy kormányrendelet alapjaiban formálják át 2026-tól az állami intézmények és vállalatok szoftvergazdálkodási gyakorlatát.

Projektek O-gyűrűje. Mit tanulhat egy projektvezető a Challenger tragédiájából?

A Corvinus Egyetem és a Complexity Science Hub kutatói megmérték: a Python kódok közel harmadát ma már mesterséges intelligencia írja, és ebből a szenior fejlesztők profitálnak.

Rengeteg ország áll át helyi MI-platformra

Ön sem informatikus, de munkája során az információtechnológia is gyakran befolyásolja döntéseit? Ön is informatikus, de pénzügyi és gazdasági szempontból kell igazolnia a projektek hasznosságát? Mi közérthető módon, üzleti szemmel dolgozzuk fel az infokommunikációs híreket, trendeket, megoldásokat. A Bitport tizennegyedik éve közvetít sikeresen az informatikai piac és a technológiát hasznosító döntéshozók között.
© 2010-2026 Bitport.hu Média Kft. Minden jog fenntartva.